Polskie drogi

Tragiczny wypadek, zginął młody kierowca

P​olicjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Owadów na krajowej 12, w którym śmierć poniósł 22-letni kierowca volvo v40, a dwaj pasażerowie trafili do szpitali.

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 12 na wysokości miejscowości Owadów. Wstępnie ustalono, że 22-letni kierujący Volvo V40 po przejechaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował. 

Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, młodego kierowcy nie udało się uratować. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poważnie rannego 24-letniego pasażera volvo do szpitala w Łodzi. Kolejny pasażer, 22-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, z lżejszymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Opocznie. 

Reklama

Policja zwraca uwagę, że o tej porze roku drogi mogą być śliskie, a to w znacznym stopniu zmniejsza bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku z tym prosi wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków. 

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy