Polskie drogi

Straszny wypadek. Śmierć kobiety i miesięcznego dziecka. Przez dzika

Kobieta i miesięczne dziecko zginęli w wypadku, do którego doszło w piątek po południu w Nowej Wsi w powiecie piotrkowskim (Łódzkie) - poinformował rzecznik prasowy łódzkiej straży pożarnej mł. brygadier Jędrzej Pawlak. Samochód zderzył się z dzikiem, a następnie uderzył w drzewo.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek po godzinie 15 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Sulejów w pow. piotrkowskim na drodze lokalnej między Kołem a Przygłowem.

Według wstępnych ustaleń, przed jadącą drogą toyotę corollę wbiegł nagle dzik, w którego uderzył samochód osobowy prowadzony przez 25-letniego mężczyznę. Następnie auto uderzyło w drzewo, w wyniku czego pojazd rozerwał się na dwie części.

Jak przekazał PAP rzecznik łódzkich strażaków, śmierć na miejscu poniosła podróżująca toyotą kobieta oraz miesięczne dziecko. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie.

Reklama

Na miejscu pracują służby, w tym cztery zastępy strażaków. Na trasie między Przygłowem i Kołem mogą występować utrudnienia, policja kieruje objazdem przez Bartkowice.

INTERIA.PL/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy