Polskie drogi

Przy drodze stało drogie audi. Było puste, silnik pracował

Policjanci odzyskali skradzione na terenie Niemiec Audi Q7. Warty ponad 300 tysięcy złotych pojazd stał na drodze krajowej nr 18 z włączonym silnikiem, a a kierownicą nikogo nie było.

Do zdarzenia doszło w piątek. Policjantów ruchu drogowego z Żagania zainteresował zaparkowany na drodze krajowej nr 18 pojazd marki Audi na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Silnik pojazdu był włączony, jednak wewnątrz samochodu ani w pobliżu nie było nikogo.

Po sprawdzeniu samochodu w systemach policyjnych okazało się, że pojazd nie figurował jako utracony. Skontaktowano się również ze stroną niemiecką, która także nie miała zgłoszenia o kradzieży. Niemieccy policjanci udali się więc do miejsca zamieszkania właściciela samochodu. Był bardzo zdziwiony, kiedy do jego drzwi zapukali funkcjonariusze i zapytali o samochód.

Reklama

Mężczyzna był przekonany, że audi nadal stoi zaparkowane w garażu. Garaż był jednak pusty...

Na miejsce, gdzie porzucono pojazd przyjechali policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego wraz z technikiem kryminalistyki. Zebrany materiał ma pomóc w ustaleniu osoby, która dokonała kradzieży. Samochód został zabezpieczony i przewieziony na policyjny parking, wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi.


Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy