Polskie drogi

Pościg za Fordem Focusem. Policjanci oddali strzały

Zielonogórscy policjanci prowadzą obławę za kierowcą i pasażerami auta, które nie zatrzymało się do kontroli na trasie ekspresowej S3. Ścigało je dwóch funkcjonariuszy z Nowej Soli, na motocyklach. Podczas pościgu, już na obszarze Zielonej Góry, policjanci oddali strzały w kierunku samochodu.

Pościg rozpoczął się we wtorek przed południem na trasie ekspresowej w rejonie Nowej Soli. Kierowca Forda zignorował tam sygnały motocyklowego patrolu do zatrzymania się i zaczął uciekać w kierunku Zielonej Góry. Policjanci ruszyli za nim.

Kierowca Forda zjechał z trasy S3 w Zielonej Górze. Tam próbował staranować funkcjonariuszy na motocyklach usiłujących zablokować mu drogę ucieczki. Policjanci przewrócili się, a zaraz potem oddali kilka strzałów w kierunku uciekającego samochodu. Krótko potem kierowca porzucił auto i wraz z dwoma pasażerami uciekli do lasu.

Reklama

Informacja o pościgu natychmiast trafiła do zielonogórskiej komendy, gdzie ogłoszono alarm. Obecnie trwa obława za uciekinierami. Policjanci, biorący udział w pościgu, nie doznali poważnych obrażeń. 

Pomagajmy Ukrainie - ty też możesz pomóc

***

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama