Polskie drogi

Policjanci poszukują sprawców śmiertelnego wypadku

Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który jest podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku w miejscowości Chrośna oraz towarzyszącej mu kobiety. Ich zatrzymanie to kwestia czasu. W związku z tym funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki.

W miniony piątek o godz. 15:15 w miejscowości Chrośna w gminie Solec Kujawski, kierujący Nissanem Almera w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą, w wyniku czego kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.
Kierujący nissanem mężczyzna, oddalił się z miejsca wypadku i odjechał w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Razem z nim w aucie jechała kobieta. Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylni zderzak.

Reklama

Prowadzone przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, intensywne działania doprowadziły do ustalenia personaliów sprawcy oraz osoby mu towarzyszącej.

W związku z powyższym policjanci prowadzący sprawę publikują ich wizerunek i proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób poszukiwanych.

Są to: KRZYSZTOF MAJEWSKI, s. Piotra, ur. 19.02.1989 r. oraz MARTYNA JĘDRZEJCZYK, c. Marka, ur. 04.12.1989 r.

Policja prosi o kontakt telefoniczny z dyżurnym KMP w Bydgoszczy pod nr (52) 372 55 01 lub nr alarmowym 112.


Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy