Polskie drogi

Policja poszukuje. Mógł zabić na drodze dwie osoby

Policjanci poszukują 29-letniego Tomasza Chmiela, mieszkańca gminy Karczew, podejrzewanego o związek z wypadkiem, w którym śmierć poniosło dwoje obywateli Ukrainy. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu o kontakt.

W miniony piątek (tj. 3 lipca) o godzinie 23:00 na ulicy Żaboklickiego w Karczewie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jadący w kierunku miejscowości Janów kierowca granatowego volkswagena golfa w wersji cabrio, potrącił dwie osoby idące lewą stroną jezdni. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 29-letnia kobieta. Mężczyzna, również 29-latek, zmarł w drodze do szpitala.

Ofiary to obywatele Ukrainy. Po wypadku samochód dachował, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci prowadzący tę sprawę pod nadzorem otwockiej prokuratury ustalili, że w chwili wypadku za kierownicą mógł znajdować się 29-letni mieszkaniec gminy Karczew - Tomasz Chmiel.

Reklama

Prowadzone przez policjantów z Otwocka i Karczewa poszukiwania nie doprowadziły do jego odnalezienia. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerem telefonu 22 60 41 213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Policja
Dowiedz się więcej na temat: Policja (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama