Polskie drogi

Oświadczyny podczas policyjnej kontroli

Najwidoczniej policyjna kontrola może skłonić również do oświadczyn. Przekonali się o tym funkcjonariusze z Wyszkowa, którzy na swoim profilu na Facebooku podzieli się nagraniem z tej nietypowej sytuacji.

"Magia Świąt Love Is in the Air Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej chwili mieszkańców powiatu ostrowskiego. Wigilię 24 grudnia 2021 oraz tę niecodzienną kontrolę drogową zapamiętamy na długo" - podzielili się policjanci na swoim profilu na Facebooku.

Dołączone do postu nagranie uchwyciło moment oświadczyn. Mężczyzna klęczy na jezdni przed swoją ukochaną, trzymając w dłoniach wielki bukiet róż.

- Najważniejsze - słowo "tak" zostało wypowiedziane bez chwili wahania. Parze narzeczonych życzymy dużo szczęścia na swojej drodze życia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech magia tegorocznych świąt będzie z wami przez całe życie - dodają policjanci.

Reklama

Nie wiadomo jednak co było powodem kontroli, ani dlaczego akurat wtedy kierowca zdecydował się na oświadczyny. Życzymy jednak parze "szerokości" na nowej drodze życia!

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy