Polskie drogi

Bydgoszcz. Czołowe zderzenie z ciężarówką. Siła była potężna

​Bydgoska policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 25 w Gościeradzu. W wyniku zderzenia zginął 24-letni kierowca Renault.

Do zdarzenia doszło w nocy, około godziny 3:50. Z ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu dostawczego, jadąc z Bydgoszczy w kierunku Koronowa, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym Iveco.

24-latek zginął na miejscu. Kierowca Iveco cudem przeżył kolizję i został przetransportowany do szpitala. Patrząc na ogrom zniszczeń, można wnioskować, że siła z jaką zderzyły się pojazdy była olbrzymia.

Kabina auta dostawczego została po prostu zmiażdżona i wepchnięta w część ładunkową. Siła była tak potężna, że złamana została rama. Poważnie uszkodzony został również samochód ciężarowy.

Reklama

Policja bada teraz okoliczności, które mogły doprowadzić do tego tragicznego zdarzenia. Na razie nie podano żadnych szczegółów. Nie jest wykluczone, że 24-latek zasnął za kierownicą. Godziny wczesnoporanne są pod tym względem niezwykle zdradliwe.

***

INTERIA.PL/Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy