Polskie drogi

19-latek kupił BMW. Chciał pochwalić się ojcu...

Na szczęście tylko na strachu i niegroźnych potłuczeniach zakończyła się jazda bmw dla dwójki mieszkańców pow. krasnostawskiego. 19-latek tuż po zakupie auta zabrał ojca na przejażdżkę. Właściciel nie nacieszył się długo nowym nabytkiem, gdyż kierowane przez niego auto wypadło z drogi i dachowało.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Orłów Drewniany (woj. lubelskie). Na miejscu funkcjonariusze zastali zniszczone BMW oraz dwóch mężczyzn,  19-latka oraz jego ojca, którzy zostali zabrani do szpitala. Okazało się, że nie doznali poważnych obrażeń ciała.
Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 19-latek. W pewnym momencie młody mężczyzna najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Samochód dachował, na szczęście kierowcy i pasażerowi nie stało się nic poważnego.

Reklama

Okazało się, że 19-latek zakupił BMW zaledwie kilka godzin wcześniej, a podczas przejażdżki prezentował swój zakup ojcu. Swoim nabytkiem nastolatek nie nacieszył się zbyt długo...

Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy. Policjanci odstąpili od wystawienia mandatu, w zamian skierowali sprawę do sądu. Zatrzymano również dowód rejestracyjny rozbitego samochodu, ale to akuratnie ma większego znaczenia...

INTERIA.PL/Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama