Jazda (bez)alkoholowa

Alkohol, brawura i śnieg to złe połączenie...

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w m. Łukowa. 24-latek zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna przewoził dwie 19-latki, wszyscy zostali ranni i przewiezieni do szpitali. Jak ustalili policjanci 24-latek był nietrzeźwy.

W nocy z soboty na niedzielę około godz. 4:00 nad ranem dyżurny biłgorajskiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Łukowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów 24-letni mieszkaniec gminy Terespol, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Mężczyzna przewoził dwie 19-latki, mieszkanki Biłgoraja. Jedna z pasażerek była zakleszczona w pojeździe, uwolnili ją strażacy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitali. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że 24-latek kierował audi będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Reklama

Obecnie trwa ustalanie szczegółów wypadku. 24-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy