MotoAs Interii 2017

MotoAs Interii 2017 - głosuj i wygrywaj atrakcyjne nagrody

Zgodnie z legendą, Henry Ford lansował swój słynny Model T hasłem, iż "jest on dostępny w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny". W okresie Polski Ludowej rynek motoryzacyjny był równie szary i siermiężny, jak i cała PRL. Czasy się jednak zmieniły i dzisiaj ktoś zainteresowany kupnem nowego auta może poczuć się wręcz przytłoczony bogactwem wyboru.

Który z oferowanych modeli jest w swojej kategorii najciekawszy, najbardziej nowatorski, szczególnie godny uwagi? Który najlepiej sprawdzi się w terenie, a który w codziennym użytkowaniu w mieście? Który imponuje osiągami, a który prestiżem? Za którym przemawia rozsądek, a za którym serce?

Odpowiedzi na te pytania ma przynieść nasz plebiscyt MotoAs Interii. Biorąc w nim udział, zyskujesz podwójnie: przyczyniasz się do wytypowania najlepszych sprzedawanych w Polsce samochodów, a jednocześnie masz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Od motoryzacyjnych gadżetów po kosmetyki Ziaja, Eveline Cosmetics lub Rossmann.

Reklama

Głosowanie trwa do 7 maja 2017 roku za pomocą poniższego formularza konkursowego. Dokładny regulamin konkursu możecie znaleźć tutaj. W każdej kategorii wybierzcie swojego faworyta zaznaczając okrągłe pole obok jego zdjęcia, a na końcu odpowiedzcie na opcjonalne pytanie otwarte:

Który z tych samochodów chcielibyście mieć w garażu?

Ta odpowiedź jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Dziesięć najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy obfitymi zestawami gadżetów motoryzacyjnych i kosmetyków. Będą to między innymi torby, odzież, zabawki, sprzęt elektroniczny i wiele innych ciekawych i niepowtarzalnych rzeczy, których raczej nie dostaniecie sklepach. Partnerem plebiscytu jest Moto Show w Krakowie oraz R8 Petrol.

UWAGA! NIM ZAGŁOSUJESZ PRZEJRZYJ WSZYSTKIE KATEGORIE. TO WAŻNE, BO GŁOSOWAĆ MOŻESZ W KAŻDEJ Z NICH JEDEN RAZ!

Kategorie, w których nasi finaliści konkurują, to:

Na każdą drogę

Kiedy potrzebujesz popatrzeć na innych nieco z góry. Albo mieć pewność, że zapakuje czteroosobową rodzinę, sprzęt narciarski dla niej i nie ugrzęźniesz w pierwszej napotkanej zaspie w drodze na weekendowy wypad.

Do pracy

Jaki jest najlepszy samochód na świecie? Wiadomo - służbowy! Ale żarty na bok. Auta flotowe to kategoria najciężej pracujących samochodów. Aby firma była z nich zadowolona, muszą być wytrzymałe i bezproblemowe.

Klasa

Przede wszystkim wielkość, bo luksus potrzebuje miejsca. Następnie wszystko to, co może uprzyjemnić nam życie w czasie jazdy. Inwencja jest ograniczona wyłącznie zasobnością naszego portfela.

Legenda

To miejsce na sprzedażowe hity z przeszłości, kamienie milowe motoryzacji albo ikony rajdów. Liczymy na propozycje aut, o których nie da się zapomnieć.

Miasto

Ich naturalne środowisko to beton i szkło. W nocy tęsknią za korkami, a w dzień marzą o wolnym miejscu parkingowym. Idealne na weekendowe zakupy w galerii i wieczorne wypady z przyjaciółmi do tętniących życiem dzielnic.

Rozsądek

Przestronne, pojemne, funkcjonalne. Jedyne, w których bardziej od ilości koni mechanicznych liczy się ilość dostępnych schowków. Auta rodzinne to pojazdy specjalnego przeznaczenia, bo nasze rodziny są najważniejsze.

Styl

Auta, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Niebanalne linie, oryginalna stylistyka i wysmakowane detale. Dowód na to, że motoryzacyjny design wciąż potrafi zachwycać.

Moc

Tutaj wszystko podporządkowane jest jednemu - obezwładniającemu uczuciu wciskania w fotel. Moc i moment - dwie krzywe, które powodują szybsze bicie serca. Zabójczo skuteczne hamulce i doskonale zestrojone zawieszenie, które pomagają w okiełznaniu bestii.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy