Reklama

Zespół "dyja-rally" po Rajdzie Ziemi Lubelskiej

W sobotę zakończyła się pierwsza runda tegorocznego rajdowego Pucharu PZM ? 26. edycja Rajdu Ziemi Lubelskiej. W rajdzie startowała załoga reprezentująca barwy zespołu rajdowego "dyja-rally.com", Przemek Dyja z Robertem Hundlą, którzy zawody ukończyli szczęśliwie na mecie.

Zawodnicy uplasowali się na jedenastym miejscu w klasyfikacji generalnej PPZM i na szóstym miejscu w klasie N2.

Przemek Dyja: - Jeśli chodzi o nasz wynik to jestem zadowolony z pozycji w "generalce", ale przyznam że nie do końca jestem zadowolony z naszego miejsca w klasie. Mimo wszystko cieszę się że ukończyliśmy te zawody na mecie. Trasa rajdu była bardzo szybka i zdradliwa. Generalnie droga była mokra, jednak nie zabrakło śnieżnych pułapek, w których można było bardzo szybko zakończyć rajd poza drogą. My również nie ustrzegliśmy się błędu. Po szybkiej partii dohamowywałem się do "oporu" i przy dużej prędkości tylnie koła złapały trochę śniegu. Obróciło nas o ponad 180 stopni i przodem wpadliśmy w małą zaspę. Nie obeszło się bez pomocy kibiców i znacznej straty czasowej. Ogólnie jednak cieszę się z kolejnych przejechanych kilometrów oesowych, które miejmy nadzieję zaowocują w przyszłości. Kolejnym rajdem, na który się wybieramy to Rajd Mazowiecki, na którym startowałem już w zeszłym roku. Tak więc do zobaczenia na Mazowszu!

Reklama

Głównym sponsorem załogi "dyja-rally.com" jest firma PTH Zomet Będzin. Najbliższy start załogi Dyja/Hundla będzie miał miejsce podczas Rajdu Mazowieckiego, który odbędzie się 24 kwietnia w okolicach Otwocka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ziemie | zawody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama