Reklama

Trzecie zwycięstwo Czopika

Tomasz Czopik i Łukasz Wroński (Mitsubishi Lancer Evolution VI) odnieśli już trzecie w tym sezonie zwycięstwo w grupie N, w rajdowych, samochodowych mistrzostwach Polski. Duet z Krakowa reprezentujący Excellent Rally Team był tym razem najszybszy w zakończonym w Olsztynie 28 Rajdzie Kormoran, jedynej rozgrywanej na szutrach rundzie mistrzostw naszego kraju.

Zwycięstwo bardzo cieszy, chociaż nie przyszło nam łatwo. Rywale poprzeczkę ustawili jak zwykle wysoko. Poza tym na jednej z prób złapaliśmy kapcia, na innej wybuchł nam amortyzator i nie uniknęliśmy też wizyty w rowie. Na szczęście wszystko skończyło się po naszej myśli. Utrzymaliśmy nerwy na wodzy i nie popełniliśmy za dużo błędów. Szkoda, że tak rzadko ścigamy się na szutrach powiedział na mecie Tomasz Czopik.

Po zwycięstwie w Olsztynie, kierowca Mitsubishi Lancera Evo VII przygotowywanego przez Mitsubishi Stec Ralliart objął pozycję lidera grupy N i wysunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Do zakończenia rywalizacji pozostały jeszcze cztery rajdy, z których najbliższy to debiutujący w charakterze rundy mistrzostw kraju Rajd Rzeszowski (16-17 sierpnia).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje