Maciej Gładysz z tytułami mistrzowskimi i nagrodą specjalną

Szarfa i puchar mistrza Polski w kategorii Mini Rok, puchar za zwycięstwo w Rok Cup Poland oraz nowy silnik, a także piękna statuetka za osiągnięcia i reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej – to główne trofea, jakie Maciej Gładysz zdobył podczas tradycyjnej Gali Sportu Kartigowego, która w sobotni wieczór odbyła się w warszawskim Hotelu Westin.

Z pewnością dla Maćka był to bardzo pracowity sezon pełen wyrzeczeń, ale szczęśliwie zakończony ogromnymi sukcesami, czego dowodem jest wsparcie finansowe ze strony PKN ORLEN, jakie 11-latek z Tarnowa otrzyma w przyszłym roku.

Oficjalne ogłoszenie tej decyzji miało miejsce podczas sobotniej gali. Maciek jest członkiem Akademii Orlen od 2017 roku, a od przyszłego sezonu będzie mógł liczyć na stałą opiekę Polskiego Koncernu Naftowego.

Dodatkowo w imieniu wszystkich zawodników Maciej wraz z Piotrek Czają i Gabrielą Skrobacz podziękowali wieloletniemu działaczowi, odchodzącemu przewodniczącemu komisji kartingowej Mirosławowi Czubowi, wręczając mu pamiątkową statuetkę.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy