Reklama

"Kormoran": Kuzaj wygrywa wszystko!

Druga i zarazem ostatnia pętla pierwszego etapu Rajdu Kormoran, na którą złożyły się dwa odcinki specjalne: 12,5-kilometrowe Kikity i 41-kilometrowy Derc, nie przyniosła zasadniczych zmian w układzie sił. Znów dwukrotnie najszybsi okazali się Leszek Kuzaj i Magda Lukas (Subaru Impreza WRC). Krakowski duet zapewnił sobie tym samym dodatkowy punkt w klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, przyznawany za największą liczbę zwycięstw oesowych.

Ich przewaga w klasyfikacji przekroczyła już minutę.

Na trzecim odcinku specjalnym problemy techniczne mieli Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja. Ich Ford Focus WRC zgasł i przez dłuższy czas nie dawał się uruchomić. Ruszył dopiero w trybie awaryjnym, uniemożliwiającym naprawdę szybką jazdę.

W grupie N dominują kierowcy zespołu Kulig Preparation - Michał Bębenek i Sebastian Frycz (obaj w Mitsubishi Lancerach). Odcinek trzeci wyraźnie wygrał ten ostatni, na kolejnym rywal okazał się szybszy i to właśnie kierowca z Bochni jest liderem po pierwszym etapie. Jego przewaga nad Fryczem wynosi niecałe 40 sekund. (Autoklub).

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Subaru Impreza | wrc | kuzaj | kormoran

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy