Reklama

Komisja Rajdowa o Kormoranie.

Na posiedzeniu Komisji Rajdowej w dniu 07.07.2002 w Kozłowie dokonano między innymi oceny 28 Rajdu Kormoran. Po przeanalizowaniu raportów obserwatora i delegatów PZM oraz po wysłuchaniu organizatora rajdu stwierdzono, że na skutek niedociągnięć organizacyjnych oraz chuligańskich wybryków, spowodowanych przez pseudokibiców, poważnie wypaczono sportowy charakter zawodów.

Na drugi plan zeszła rywalizacja sportowa w obliczu histerycznego podgrzewania atmosfery przez radio rajdowe oraz nieprzemyślane wypowiedzi zawodników, przy mało skutecznych działaniach organizatora rajdu. Komisja Rajdowa jest przekonana, że działania kibiców nie były inspirowane przez kierowców uczestniczących w rajdzie. Postanowiono jednocześnie zaprosić czterech czołowych polskich kierowców na najbliższe posiedzenie Komisji Rajdowej w celu zwrócenia im uwagi na niestosowność niektórych ich publicznych wypowiedzi i ustaleniu sposobów wspólnego działania.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kormoran

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy