Reklama

EFL Corsa Rally przed Mille Miglia

Załoga EFL Corsa-rally wystartuje w dniach 1-3.04.2004 w I eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy, we włoskim klasyku - 28 Rajdzie 1000 Miglia.

W Oplu Corsie VK Super 1600 obok Michała Kościuszki, na fotelu pilota zasiądzie Jarosław Baran. Po ubiegłorocznym rajdzie Waldviertel w Austrii będzie to drugi wspólny start naszej załogi.

Reklama

Mille Miglia to trudna, niezwykle prestiżowa impreza, rozgrywana w północnych Włoszech. Rajd rozpocznie się w czwartek wieczorem prologiem w miejscowości Desenzano. Przez trzy dni kierowcy mają do pokonania 16 odcinków specjalnych o łącznej długości 283 km. Lista zgłoszeń zawiera nazwiska 101 załóg z całej Europy. W klasie A6-s, w której startują Michał z Jarkiem zgłosiło się 15 kierowców.

Michał Kościuszko: - Bardzo się cieszę, że po kilku miesiącach ciężkiej pracy, po wielu staraniach moje kolejne marzenie zrealizuje się. Włoscy kierowcy, włoskie odcinki, same sławy ? jednym słowem to już nie jaskinia, ale paszcza lwa. Chcę pojechać najlepiej jak tylko potrafię. Bardzo liczę na doświadczenie i pomoc Jarka. Jadę też po to, aby zebrać mnóstwo doświadczeń. Będzie to dla mnie wielka lekcja.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Corsa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje