Reklama

Sam zaprojektuj sobie auto!

Czy Ty też uważasz, że na zdominowanych przez popularne fabie i matizy ulicach polskich miast brakuje polotu i ekstrawagancji?

Jeśli tak, teraz masz szansę to zmienić. Firma Express, specjalizująca się w wynajmie pojazdów, wspólnie z portalem Interia.pl rozpoczynają właśnie akcję Express Yourself adresowaną do wszystkich, którzy chcą by ich pojazd wyróżniał się z tłumu. Internauci, którym marzy się niebanalny samochód będą mogli zaprojektować własne grafiki - bazą do stylistycznych przeróbek będzie nissan micra cc.

Miejscem spotkań profesjonalistów oraz pasjonatów designerskich będzie serwis internetowy www.expressyourself.pl z aplikacją pozwalająca na samodzielne zaprojektowanie grafiki na samochód. Narzędzie daje możliwość edycji nie tylko koloru samochodu, ale również dobierania poszczególnych elementów graficznych (katalog gotowych elementów) i dodawania napisów. Designerzy z konkursu profesjonalnego, otrzymają do ściągnięcia wektorowe plansze z rzutami samochodów, a gotowe prace wykonane w Photoshopie, Illustratorze bądź Corelu będą zamieszczane w specjalnej sekcji w galerii. Zmagania w klasie amatorskiej i profesjonalnej będą trwały do 30 lipca.

20 najlepszych projektów wybranych przez Internautów i profesjonalne jury zostanie uwiecznionych na samochodach i zaprezentowanych szerokiej publiczności - pojazdy trafią na ulice naszych miast. Zwycięzcy, których prace okażą się najciekawsze na dwa tygodnie otrzymają micre cc ozdobioną zaprojektowaną przez siebie grafiką.

Reklama

Swoje prace można zamieszczać do dnia 30 lipca.

Dowiedz się więcej na temat: auto

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy