Reklama

Rossi w punto "Super 2000"

Po wielu tytułach motocyklowego mistrza świata Valentino Rossi wciąż myśli o tym, aby spróbować swoich sił na czterech kołach.

W 2002 roku wystartował już w Rajdzie Wielkiej Brytanii peugeotem 206 WRC w żółto-niebieskich barwach Michelin. A teraz przymierza się do fiata. Niewykluczone, że zobaczymy go także w kokpicie bolidu Formuły 1.

Valentino od lat interesuje się rajdami samochodowymi. Nie robi tego dlatego, że motocykle mu się znudziły, lub nie dają mu już takiej satysfakcji jak kiedyś. Wyścigi motocyklowe wciąż są dla mnie sportem numer 1 - mówi. Próbuję swoich sił w samochodzie wyłącznie dla sprawdzenia swoich możliwości i nie mam zamiaru zmieniać dyscypliny. Rajdy są jednak moją drugą pasją po motocyklach. Kochałem ten sport już jako dziecko i często jeździłem "rajdówkami" z moim ojcem. W samochodzie jest znacznie łatwiej niż na dwóch kołach.

Reklama

Kolejna przygoda Rossiego za kierownicą "rajdówki" odbędzie się za sprawą dyrektora ds. promocji marki Fiat Lapo Elkanna, wnuka Gianni Agnelliego. Valentino na jego zaproszenie przetestuje nowego fiata punto w specyfikacji "Super 2000".

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Valentino | rossi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje