Reklama

Rosnące zapasy superb

Nie najlepsza sprzedaż zmusiła firmę Skoda do zmniejszenia produkcji modelu Superb. Czeska spółka zrezygnowała z drugiej zmiany w swoim zakładzie w miejscowości Kvasiny w Czechach.

Przyczyną podjętej decyzji były rosnące zapasy. W ramach jednozmianowej organizacji pracy fabryka Skody może wyprodukować dziennie 75 samochodów, co daje 18 tys. sztuk w ciągu roku.

Licząc na lepszy popyt modelu Superb, Skoda zaprojektowała dwie nowe wersje samochodu ? taksówkę oraz limuzynę rządową, która posiada antenę oraz dodatkowe systemy elektroniczne. (Samar)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zapas | skoda | zapasy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy