Reklama

Robert Kubica w Volkswagenie Polo WRC?

No to mamy sensacyjne doniesienie. Jeden z poświęconych sportowi (także temu motorowemu) wortali z Finlandii napisał w piątek, że zna już przyszłość Roberta Kubicy.

Otóż dziennikarz(?)sportti.com twierdzi, że Polak w 2014 roku będzie jeździł w całym cyklu rajdowych mistrzostw świata (WRC). I nie byłaby to taka wielka sensacja, gdyby nie to, że Kubica miałby jeździć... Polo WRC. A więc nie Citroenem, jak wszyscy do tej pory spekulowali, a Volkswagenem!

Głównym sponsorem teamu Kubica i jeszcze nieznany pilot miałby być... Red Bull, który płacić ma za wynajmowanie "prywatnego" Polo WRC.

Reklama

Te tak sensacyjne, ale jednocześnie niewiarygodne naszym zdaniem informacje (Volkswagen nie zamierza na razie budować Polo WRC dla prywatnych zespołów - słyszeliśmy to na własne uszy!) zostaną zweryfikowane już niebawem.

16 grudnia bowiem Citroen Racing Team podczas oficjalnej gali przedstawi zawodników, którzy będą fabrycznymi kierowcami w 2014 roku. Jednym z kandydatów jest Robert Kubica. Jeżeli w Wersalu pod Paryżem, gdzie gala ta się odbędzie nazwisko Kubicy nie padnie, "plotki" rodem z Finlandii nabiorą większego prawdopodobieństwa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne