Reklama

Przemytnik pirat na motocyklu

Nadmierna prędkość, ucieczka przed radiowozem, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych i kontrabanda. Za te przewinienia odpowie 26-latek zatrzymany przez suwalskich policjantów.

We wtorek po południu na krajowej 8 policjanci z suwalskiej drogówki zauważyli dwa pędzące w kierunku Suwałk motocykle. Mundurowi ruszyli za nimi. Kierowcy jednośladów nie reagowali na dawane przez policjantów sygnały do zatrzymania. W ręcz przeciwnie obaj przyspieszyli i zaczęli uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Przez cały czas motocykliści byli nagrywani video rejestratorem. Momentami pojazdy pędziły około 200 km/h. Ich kierowcy wielokrotnie złamali przepisy ruchu drogowego.

Niestosowali się do oznakowań na drodze, wyprzedzali inne pojazdy na łuku drogi zmuszając innych kierujących jadących z przeciwka do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze. Po kilkunastominutowym pościgu jeden z motocyklistów został zatrzymany. Okazało się , że w plecaku przewoził ponad 900 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Mężczyzna odpowie za przewożenie papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, niezatrzymanie się do kontroli, niestosowanie się do znaków drogowych oraz przekroczenie prędkości.

Film z wideorejestratora:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy