Reklama

Pirat wrzucił film. Wpadł

Mandatem wysokości 1,5 tys. zł ukarała policja kierowcę z Ostródy, który nagrał i umieścił w internecie film o swoich brawurowych popisach na drodze.

Według policji 18-letni Patryk G. we wrześniu zamieścił w internecie film, dokumentujący rajdowe możliwości jego sportowego samochodu. Miało to pomóc w znalezieniu kupca na auto.

Reklama

Podczas brawurowej szarży po ulicach podostródzkiego Brzydowa kierowca wielokrotnie złamał przepisy drogowe. Wszystko filmował kolega Patryka G.

Na nagraniu widać, jak kierowca z prędkością 110 km/godz. przejeżdża przez teren zabudowany, wyprzedza inny pojazd na przejściu dla pieszych przy szkole podstawowej, a za miastem gna z prędkością 150 km/godz.

Policjanci, którzy natknęli się przypadkowo na nagranie w internecie, ustalili personalia właściciela auta. Patryk G. przyznał się do popełnienia wykroczeń drogowych.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: policja | pirat | film | wpadł | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje