Reklama

Pijany policjant wjechał w ciężarówkę

Procedurę natychmiastowego zwolnienia ze służby wdrożył komendant powiatowy policji w Jędrzejowie (Świętokrzyskie) wobec funkcjonariusza, który w piątek kierując w stanie nietrzeźwym doprowadził do zderzenia z ciężarówką.

Jak poinformował rzecznik świętokrzyskiej policji kom. Krzysztof Skorek 25-letni funkcjonariusz prewencji z dwuletnim stażem miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W piątek rano w Małogoszczu policjant, niebędący na służbie, jechał prywatnym mercedesem i doprowadził do zderzenia z ciężarówką.

Z wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusz podjął manewr wyprzedzania, kiedy kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w lewo. Policjant z obrażeniami trafił do jędrzejowskiego szpitala.

Za jazdę pod wpływem alkoholu kierowcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: policja | służby. | zderzenia | pijany | pijany policjant

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy