Reklama

Pierwszy salon Ferrari

Luksus opiera się kryzysowi. W czasach gdy sporo osób, a nawet krajów teraz oszczędza, w Warszawie otwarto - chociaż z wielomiesięcznym opóźnieniem - pierwszy w Polsce salon samochodów Ferrari.

Rynek towarów luksusowych ma się lepiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. A otwarcie salonu Ferrari jest tego najlepszym dowodem, bo w tym sklepie najtańszy samochód kosztuje około miliona złotych.

- Ferrari jest na takiej półce, gdzie kryzys czuć mniej. Ale oczywiście nie ukrywamy, że to są zabawki, które kosztują milion złotych, więc kryzys trochę czuć - mówi łamaną polszczyzną szef salonu - Włoch Dante Cinque.

Takich aut może się sprzedać rocznie około 20-30 sztuk. Dlatego firma będzie też zarabiać na serwisie samochodów, który również otwarto w Warszawie.

Reklama

Ferrari nie jest jedyną luksusową marką, której samochody można kupić w Polsce. Pół roku temu uruchomiono pierwszy salon samochodów Aston Martin.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | salon | Ferrari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy