Reklama

O tym aucie marzą miliony nastolatków. Może być twoje!

Od czasu do czasu w którymś z portali motoryzacyjnych pojawia się oferta sprzedaży auta, która elektryzuje miłośników motoryzacji. Zazwyczaj chodzi o samochód należący niegdyś do celebryty lub grający główną rolę w którymś ze szlagierów kina.

Tak jest i tym razem. Fani czterech kółek mają właśnie niepowtarzalną szansę stać się właścicielem pojazdu, o którym - na całym świecie - marzą dziś dziesiątki nastolatków. Pod młotek trafia właśnie Mitsubishi EVO, które zagrało jedną z głównych ról w filmie "Za szybcy, za wściekli" - drugiej części kultowego wśród nastolatków szlagieru "Szybcy i wściekli".

Chociaż przez miłośników sportów motorowych produkcje z cyklu "Fast and Furious" traktowane są raczej w kategorii komedii pomyłek niż filmu fabularnego, nie sposób zaprzeczyć, że - zwłaszcza za Oceanem - wpłynęły one na postrzeganie świata samochodów. W dużej mierze to właśnie dzięki nim młodzież zapałała szczerą miłością do tuningu, driftu i wszystkiego co związane z jazdą "na krawędzi".

Reklama

Dziś jeden z pojazdów, który bez wątpienia ma w tym wszystkim swój niebagatelny udział może trafić do każdego z was. Chodzi o zielonkawe Mitsubishi Evo, które pojawiło się nawet na plakatach reklamowych i okładce filmu. W przeciwieństwie do większości używanych w czasie zdjęć pojazdów samochód nie jest jedynie wierną repliką - w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwym EVO uzbrojonym w całą masę efekciarskich gadżetów - m.in ogromne tylne skrzydło i neonowe podświetlenie podwozia.

Samochód ma ręczną, pięciostopniową skrzynię biegów i legitymuje się przebiegiem zaledwie 844 mil, z których zdecydowana większość ma związek z jego pracą na planie.

Aktualna cena to niespełna 37 tys. dolarów. Ktoś chętny?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje