Reklama

Nasz człowiek w Sierra Nevada

Jest nam niezwykle miło, że smażąc się w kurortach całej Europy znajdujecie też czas, by podzielić się z nami waszymi obserwacjami i przemyśleniami.

Pomimo tego, że non stop pracujemy na najwyższych obrotach, by dostarczać Wam jak najświeższych informacji ze świata motoryzacji sporo rzeczy zapewne umknęłoby nam, gdyby nie czytelnicy.

Właśnie dzięki jednemu z czytelników możemy zaprezentować prawdziwie szpiegowskie zdjęcia nowego auta segmentu D wykonane w górach Sierra Nevada w Hiszpanii. Jak powszechnie wiadomo jest to jeden z najbardziej znanych poligonów doświadczalnych koncernów samochodowych.

Trzeba przyznać, że technikom skutecznie udało się zasłonić kształty nowego pojazdu przed oczyma gapiów, najprawdopodobniej jest to jednak nowa renault laguna, bądź ... opel vectra.

W klasie średniej zanosi się na prawdziwą burzę. Od niedawna w sprzedaży dostępne jest już nowe mondeo, premiera laguny i vectry to kwestia najbliższych miesięcy. Walka o klientów na pewno będzie zacięta.

Wśród zdjęć nadesłanych nam przez czytelników znalazły się również zrobione w kraju foki przyozdobionego kamuflażem nowego fiata doblo. Termin premiery tego modelu wciąż szczelnie okryty jest tajemnicą.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nevada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje