Reklama

Mido jak Montoya

Egipski piłkarz Olympique Marsylia, Mido, został zatrzymany przez francuską policję za nadmierną prędkość. Fotoradary zmierzyły, że jechał Porsche 212 km/godz.

Rok temu na tej samej autostradzie A8 na francuskiej Riwierze za podobne wykroczenie zatrzymany został jeden z najlepszych kierowców Formuły 1, Kolumbijczyk Juan Pablo Montoya. Poruszał się sportowym BMW z prędkością 204 km/godz, podczas gdy mógł jedynie 130 km/godz.

Montoya ukarany został wówczas grzywną w wysokości 1200 euro oraz zakazem prowadzenie samochodu przez cztery miesiące na terenie Francji. Podobne sankcje grożą Mido.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy