Reklama

Ma BMW i (jeszcze) prawo jazdy

Policjanci zatrzymali kierującego BMW, który w bardzo krótkim czasie zarobił 21 punktów karnych za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

Policjanci legnickiego wydziału ruchu drogowego, pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator zatrzymali na obwodnicy miasta kierowcę BMW. Funkcjonariusze zarejestrowali urządzeniem parę wykroczeń kierowcy. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość, nie zastosował się do zakazu wyprzedzania, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz nie zastosował się do sygnału świetlnego na skrzyżowaniu. 39-letniemu mieszkańcowi Poznania wręczono mandat w wysokości 500 zł. Za popełnione wykroczenia mężczyzna otrzymał także 21 punktów karnych.

Reklama

Policja
Dowiedz się więcej na temat: wykroczenia | prawo jazdy | policja | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy