Reklama

Kupisz, to stracisz gwarancję

W październiku na salonie w Tokio Nissan zaprezentuje nową generację skyline'a GT-R.

Samochód ten, to ikona japońskiej marki, dlatego lista oczekujących potencjalnych klientów jest bardzo długa.

Zamówień jest tak duże, że Nissan podjął kroki zmierzające do ukrócenia ewentualnych transakcji spekulacyjnych: sprzedaż samochodu w pierwszym roku od jego nabycia oznaczać będzie utratę gwarancji! Takie obostrzenie ma zniechęcić osoby zdecydowane na zakup na rynku wtórnym, którym nie uśmiecha się oczekiwania na nowe auto z salonu.

Prototyp skyline'a GT-R Nissan zaprezentował dwa lata temu. Wersja produkcyjna zadebiutuje w Tokio. Japońska firma długo utrzymuje wygląd i dane techniczne w tajemnicy. Spekuluje się tylko, że moc silnika będzie wynosiła około 450 KM.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tokio | nissan

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy