Reklama

Grandis: ceny od 127 990 zł

Na początku grudnia w polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutuje Mitsubishi Grandis z 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 136 KM, wyposażonym w pompowtryskiwacze.

Nowa jednostka napędowa zapewnia Grandisowi bardzo dobre osiągi. Ten produkowany w Japonii siedmioosobowy van wyróżnia się sportową sylwetką, niezłą dynamiką silnika oraz starannie zaprojektowanym i precyzyjnym układem kierowniczym, zawieszeniem i układem hamulcowym.

Charakterystycznym dla Grandisa rozwiązaniem jest innowacyjny system składania foteli Hide & Seat , dzięki któremu trzeci rząd foteli można łatwo złożyć do schowka pod podłogą, co zapewnia maksymalne możliwości wykorzystania wnętrza pojazdu bez konieczności składania, wyjmowania, przenoszenia i składowania ciężkich foteli.

Reklama

Ceny Grandisa DI-D zaczynają się od 127 990 zł.

Porozmawiaj na Forum

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mitsubishi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy