Reklama

Focus ST170

Dzisiaj we Frankfurcie nad Menem rozpoczął się organizowany już po raz 59 Międzynarodowy Salon Samochodowy IAA 2001. Jedną z wielu premier, które można oglądać w halach przy Theodor Strasse jest nowy ford focus oznaczony symbolem ST170. To niezbyt kosztowny, przynajmniej w porównaniu do wersji RS, choć atrakcyjnie prezentujący się usportowiony model, którego od dawna domagali się entuzjaści focusa o zacięciu sportowym.

Model ST170 ma podwyższoną o 40 KM moc silnika, nową 6-stopniową skrzynię biegów, 17-calowe obręcze kół i niskoprofilowe opony. Został także wyposażony we wzmocnione hamulce i twardsze zawieszenie o bardziej sportowej charakterystyce. Całość podkreślają sportowe akcenty stylistyczne. Samochód ten przyspiesza ze startu zatrzymanego do 100 km/h w 8,2 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 215 km/h.

Przy takich osiągach ST170 stanowi interesującą propozycję dla amatorów szybkiej jazdy, którym nie wystarczały dotychczasowe wersje najpopularniejszego obecnie samochodu osobowego na świecie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy