Reklama

Demolka volvo za parkowanie

Pałką teleskopową zdewastowali samochód. Powód? Konflikt o odśnieżone miejsce parkingowe. Poniżej informacja, jaką otrzymaliśmy na ten temat od lubelskiej policji.

19-letni mieszkaniec osiedla Felin w Lublinie po przyjściu na parking w rejonie ul. Zygmunta Augusta zauważył, że miejsce na samochód, które wcześniej wraz z ojcem specjalnie odśnieżył jest zastawione przez inne auto. Młodzieniec skojarzył pojazd z jego właścicielem.

Jeszcze tego samego dnia 19-latek udał się do jego mieszkania z prośbą o przestawienie samochodu. Dodał, że w odśnieżenie miejsca włożył dużo pracy. Ten jednak wyśmiał młodzieńca, kwitując, że tego nie uczyni. Nastolatek oznajmił, że w takim razie odśnieży sobie drugie miejsce, ale w zamian zasypie śniegiem koła auta rozmówcy.

Reklama

Następnego dnia, 19-latek został zaczepiony przez ojca właściciela samochodu, który oskarżył go o uszkodzenie zderzaka w pojeździe. Ten przyznał się do zasypania śniegiem kół auta, jednak zaprzeczył, by miał cokolwiek wspólnego ze zniszczeniem tej części pojazdu.

Kiedy tego samego dnia 19-latek odebrał telefon, usłyszał głos młodego mężczyzny. Ten przedstawiając się, zagroził, że za zniszczenie zderzaka niebawem się rozliczy. Zagroził nawet spaleniem domu.

Wieczorem, kiedy młodzieniec przyszedł na parking, jego volvo posiadało stłuczoną przednią szybę, wybitą lampę, uszkodzoną maskę oraz lusterko. Straty wyceniono na około 5 tys. zł.

Policjanci zatrzymali sprawców. Okazał się nim 23-letni Cezary K. oraz 24-letni Michał K. Jak ustalili stróże prawa, wandale zniszczyli pojazd pałką teleskopową. Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia. Ponadto 23-latek odpowie za kierowanie gróźb karalnych.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje