Reklama

Caroline walczy w błocie

Wystartował 15. Rajd Drezno-Wrocław.

Wczoraj do pokonania był prolog oraz dwa OSy. W zawodach wystartowało kilkuset zawodników: na motocyklach, quadach, terenówkach i w samochodach ciężarowych.

Do zmagań na "małym Dakarze" przystąpiły cztery załogi RMF Caroline Team.

Marek Schwarz/Wojtek Kałamaga, Mirek Kozioł/Robert Januszewski, Aleksander Szandrowski/Sławek Gajewski oraz Rafał Płuciennik/Jarek Cieśla spisali się w dniu dzisiejszym wyśmienicie. Maurycy Wolny dotychczasowy pilot Rafała na dzień przed startem złamał rękę i niestety nie może wystąpić w tegorocznej edycji Drezno-Wrocław.

Reklama

Prolog składał się z dwóch okrążeń po specjalnie przygotowanym torze, na którym nie zabrakło błota, stromych zjazdów i podjazdów. Pierwszy OS to bardzo szybkie zmagania na piaszczystych terenach, na których niektórzy zawodnicy wykonali bardzo widowiskowe "rolki". Drugi odcinek specjalny to powtórka z prologu. Trasa jednak różniła się od przedpołudniowych zmagań z powodu przejazdu przez nią wielu kilkunastotonowych ciężarówek.

Dziś kolejny OS w okolicach Lipska. Piloci RMF Caroline Team przygotowują roadbooki, a mechanicy auta do kolejnych dni zmagań.

Jasiek Nałęcz

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: RMF Caroline Team | drezno | Wrocław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje