Reklama

BMW Igora Krasno

Chociaż Igor Krasno nigdy nie zbudował żadnego samochodu (pomagał przy projekcie rosyjskiego supersamochodu marussia), jego nazwisko często pojawia się w wielu motoryzacyjnych tytułach.

Utalentowany rosyjski projektant, co jakiś czas, publikuje w Internecie swoje wizje kolejnych generacji pojazdów znanych marek. Rosjanin zasłynął chociażby wizją czterodrzwiowego ferrari, w jego portfolio znajdują się też dziesiątki innych, ciekawych projektów.

Reklama

Jednym z nich, który niedawno ujrzał światło dzienne, jest prototyp sportowego coupe spod znaku BMW. Pojazd, który zrodził się w głowie Igora wzorowany jest na historycznym modelu BMW 328 coupe z 1930 roku.

Projekt zdecydowanie wyróżnia się na tle dzisiejszych coupe spod znaku BMW. Auto, ma wyraźnie zarysowane przednie błotniki, wyciągnięte na wysokość "nerki" chłodnicy wyraźnie nawiązują do historycznego poprzednika.

Póki co, projekt nie ma konkretnej nazwy ani - podobnie jak poprzednie prace rosyjskiego projektanta - większych szans na realizację...

A wam, jak podoba się rosyjska wersja legendarnego BMW?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | BMW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje