Reklama

... a samochód w targowisko

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne, po tym jak samochód osobowy wjechał w grupę ludzi na bazarze na warszawskich Jelonkach.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Człuchowskiej.

67-letni kierowca citroena, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, wjechał na chodnik i uderzył w stragany - po drodze przewracając stojący obok banner reklamowy. Ten z kolei przewrócił się na zaparkowane obok trzy samochody.

Kierowca citroena śmiertelnie potrącił 70-letnią kobietę. "To była osoba, która szła na zakupy" - powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Stołecznej Policji.

Ranne zostały także trzy inne osoby - sprawca wypadku oraz kobieta i mężczyzna. "Ta para chyba handlowała tam kwiatami. Cała trójka została przewieziona do szpitala" - powiedziała Kędzierzawska.

Reklama

Jak informuje policja przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: targowisko

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy