Reklama

5 lat za kradzież paliwa

Pięciu mężczyzn podejrzanych o kradzieże oleju napędowego ze stacji benzynowych na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego zostało zatrzymanych przez policję w Kłodzku (Dolnośląskie)

Grozi im do 5 lat więzienia.

Jak poinformował w czwartek Wojciech Wybraniec z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, mężczyźni w wieku od 18 do 20 lat podjeżdżali pod dystrybutory, tankowali olej napędowy do kanistrów i odjeżdżali, nie płacąc.

Podejrzani korzystali z trzech samochodów osobowych, na których montowali skradzione wcześniej tablice rejestracyjne. Złodzieje działali na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego od czerwca tego roku.

Podczas zatrzymania policjanci zabezpieczyli ok. 1000 litrów oleju napędowego. Obecnie trwa ustalanie, ilu dokładnie kradzieży dokonali podejrzani i kto kupował od nich skradzione paliwo.

Reklama

Policja
Dowiedz się więcej na temat: paliwa | kradzież | 5 lat | kradzież paliwa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy