Reklama

1700 dolarów mandatu

Koszykarz reprezentacji USA Allen Iverson nie przejmuje się kolejnymi problemami z prawem i zapowiada zdobycie złota w Atenach.

Iverson po raz kolejny będzie musiał zapłacić mandat za niewłaściwe parkowanie jednego z licznej kolekcji Rolls-Royce'ów. Tym razem Iverson ma do zapłaty 1700 dolarów.

Iverson otrzymał cztery mandaty za parkowanie samochodu na parkingu lotniska w Filadelfii w miejscu przeznaczonym dla samochodów osób niepełnosprawnych. Rzekomo kartę upoważniającą do zajmowania tego miejsca ma wuj Iversona, Greg. Departament Transportu Pensylwanii prowadzi jednak dochodzenie w sprawie wydania karty.

Iverson od 2001 roku 65 razy był karany mandatami na łączną kwotę ponad 4500 dolarów, z czego zapłacił 2800 dolarów.

Reklama

***

W Polsce wielu kierowców posiada legitymacje inwalidzkie, które im się nie należą. Po prostu „załatwili” sobie je. Szkoda, że stosowne urzędy nie prowadzą dochodzenia w takich sprawach.. Przeczytaj ten tekst: Wziąłeś moje miejsce? Weź moje kalectwo.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Iverson | mandat

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy