Reklama

Nowy OFF-ROAD PL w kioskach

W kioskach pojawił się właśnie najnowszy numer miesięcznika offroad. Znajdziecie w nim m.in:

Subaru Outback 2.0D RC

Jednego mi brak?

Zadaniem redaktora naczelnego jest bycie krytycznym, ale przy opisie tego samochodu nie pozostało w nim ani odrobiny wrodzonego krytycyzmu. Czy Subaru Outback 2.0D RC naprawdę jest aż tak dobry, czy może jednak czegoś mu brakuje?

Outback Challenge

Z Australii subiektywnie

Polscy offroadowcy zjeździli już całą Europę, Azję, Afrykę, nawet Ameryki. Lądem niezbadanym zostaje wciąż Australia. Tam właśnie odbył się Outback Challenge.

Wybieramy najlepsze 4x4 do 100 000 zł

Czy żeby kupić czteronapędowy samochód trzeba mieć niewyobrażalną górę pieniędzy? Nie! Problem w tym, żeby mając to, co się ma, kupić ten najlepszy. W zależności od zastosowań pomagamy wybrać najlepszy samochód 4x4 w cenie do 100 000 zł.

Reklama

Kymco MXU 300

Dobra średnia

Wszystko, co z Tajwanu, do niedawna kojarzyło się tylko z tandetą. Ale to się zmienia - między innymi za sprawą zadziwiająco dobrego Kymco MXU 300.

Porsche Cayenne S Transsyberia 2008

Druga seria

Parę numerów temu opisywaliśmy Porsche Cayenne S w specyfikacji Transsyberia. Teraz przyjrzymy się jego młodszemu bratu, opatrzonemu datą 2008.

Bytom, 6 czerwca

IV Zlot Pojazdów Militarnych

IV Zlot Pojazdów Militarnych w Bytomiu był nie lada gratką dla wszystkich miłośników militariów. Uczestnicy i widzowie mogli podziwiać nie tylko same pojazdy, ale i na przykład... akcję odbijania zakładników.

Honda Pilot

Kres ewolucji?

Czy można zrobić samochód tak dobry, że już nie chce się w nim nic zmieniać? Wygląda na to, że do tej granicy zbliżyła się Honda Pilot.

OFF-ROAD PL
Dowiedz się więcej na temat: offroad | Off | off road | off-road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy