Redakcja Interia Motoryzacja

Interia Motoryzacja to serwis tworzony z myślą o wszystkich kierowców oraz fanach samochodów i motocykli. Znajdziecie u nas porady, testy i opinie o samochodach nowych i używanych, aktualności ze świata motoryzacji, relacje z imprez i wydarzeń branżowych oraz artykuły dotyczące przepisów ruchu drogowego.

Moto Interia działa w ramach Grupy Polsat Plus. Pracą redakcji kieruje Sebastian Kościółek.

Autorzy piszący dla Was w Interia Motoryzacja

Mirosław Domagała z Interią jest związany od 1999 roku. Dziennikarskie szlify zdobywał w serwisie Sport, a od 2004 roku zajmuje się motoryzacją. Opisuje samochodowe nowości, testuje samochody. Porusza też tematy związane z przepisami ruchu drogowego. Nie są mu obce tematy związane ze sportem motorowym i motoryzacyjną techniką wojskową. Ma też na koncie starty w zawodach motosportowych dla amatorów.

Reklama

Michał Domański dziennikarstwem motoryzacyjnym zajmuje się od 2009 roku. Zawodową przygodę z motoryzacją rozpoczynał w Interii, do której wrócił na stałe w 2015 roku. Jego  artykuły można było znaleźć między innymi w Autocentrum, Wirtualnej Polsce i Regiomoto. Był też redaktorem naczelnym działu motoryzacyjnego w o2. Najbardziej interesują go nowe samochody i technologie z nimi związane, ale nieobce mi są także kwestie związane z prawem o ruchu drogowym oraz poradami motoryzacyjnymi.

Adam Majcherek o samochodach pisze od ponad 15 lat. Pracował w najważniejszych magazynach motoryzacyjnych i lifestyle'owych w Polsce, był redaktorem naczelnym miesięcznika Auto Motor i Sport oraz redaktorem prowadzącym Autoblog.pl. Ukończył AMG Driving Academy Advanced oraz Porsche Track Experience: Master GT. Kocha Nissana Pao. Gdyby mógł, na co dzień najchętniej jeździłby Citroenem Ami, a w weekendy ujeżdżał Forda Mavericka. Z Moto Interią związany od 2022 roku.

Krzysztof Mocek jest wielbicielem wszelkiej motoryzacji, zarówno tej współczesnej, jak i klasycznej. Pasjonat motorsportu z doświadczeniem w amatorskich zawodach. Z Moto Interią związany od 2022 roku. Wcześniej pisał o nowych technologiach, gdzie pisał o samochodach przyszłości.

Paweł Rygas z Moto Interią związany jest od 2006 roku. Najpierw redagował dział samochodów używanych, potem współtworzył wiele projektów. Jego artykuły - oprócz serwisu - można też było czytać m.in. w Auto Motor i Sporcie oraz w tygodniku Motor. Prowadzi także niepoprawny politycznie kanał MotoPrawda na YouTube.

Michał Janiszyn w Moto Interii zajmuje się motocyklami. Przez 15 lat dorastał - i motocyklowo, i dziennikarsko - razem z "Motocyklem", największym miesięcznikiem motocyklowym w Polsce. Przetestował kilkaset maszyn i napisał setki artykułów o technice motocyklowej, wyścigach i nowościach. Lubi dynamiczną jazdę i górskie trasy. Jazda na torze też nie jest mu obca, a turystyka motocyklowa wciąż sprawia mu frajdę. W wolnym czasie lubi ubrudzić sobie ręce smarem przy motocyklowych youngtimerach, jak i przy samochodach.

Jan Guss-Gasiński jest dziennikarzem motoryzacyjnym i - jak w przypadku każdego chłopca - jego przygoda z czterema kółkami rozpoczęła się od małych zabawkowych autek z płomieniami na karoserii. Szeroko pojętą mechaniką i motoryzacją zaraził go dziadek, z którym godzinami przesiadywał w garażu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy