Reklama

Tą beemką 200 km/h osiągniesz w mniej niż 7 sekund

BMW S1000 RR to stosunkowo nowa konstrukcja. Motocykl, który utrzeć miał nosa konkurencji w klasie Superbike wszedł do produkcji zaledwie dwa lata temu.

Chociaż pojazd nie posiada typowych dla marki rozwiązań (jak np. silnik V2 i napęd tylnego koła wałem kardana) i wygląda jak kopia japońskich "przecinaków", osiągi robią wrażenie. Pierwsza setka pojawia się na liczniku już po 3,1 s. od startu. W mniej niż 7 s. cyfrowy prędkościomierz jest w stanie pokazać 200 km/h. W zaledwie 19,1 s. od startu S1000 RR może osiągnąć prędkość 300 km/h.

Mimo że sezon motocyklowy dobiegł końca, BMW już teraz zaprezentowało film ukazujący, jak wyglądać będzie model roku 2012. Wszystkich fanów ścigaczy zapraszamy na niemal 10-minutowy seans...

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy