Reklama

Nowy bolid Renault F1

Ponad 600 dziennikarzy z całego świata było świadkami oficjalnej prezentacji nowego bolidu R27 Zespołu ING Renault F1. Premierowy pokaz pojazdu w barwach ING miał miejsce w Amsterdamie.

Prezentacji nowego bolidu dokonali Michel Tilmant - Prezes Zarządu Grupy ING, Alain Dassas - Szef zespołu ING Renault F1 i Flavio Briatore - Dyrektor Zarządzający zespołu oraz kierowcy Giancarlo Fisichella i Heikki Kovalainen.

W listopadzie zeszłego roku ogłoszone zostało podpisanie trzyletniej umowy sponsoringowej pomiędzy Grupą ING i Zespołem Renault F1, który od tego momentu przyjmuje nazwę "ING Renault F1 Team".

W sezonie 2007 zadebiutuje Heikki Kovaleinen, uznawany obecnie za jeden z największych młodych talentów Formuły 1. Obok niego w barwach ING Renault F1 po raz trzeci już ścigał się będzie Giancarlo Fisichella. Zawodnicy ci wspierani będą przez kierowców testowych - Nelsona Piqueta Jra i Ricardo Zontę.

Reklama

Flavio Briatore, Dyrektor Zarządzający ING Renault F1 Team podczas prezentacji powiedział nowego samochodu powiedział: - To nie będzie rok przejściowy dla naszego teamu. Od zawsze twierdzimy, że najważniejszy jest właśnie zespół, a sukces jest skutkiem idei pracy zespołowej, która nas jednoczy. Rok 2007 niesie fantastyczną okazję, żeby to udowodnić. Na ten sezon zaplanowaliśmy wielkie zmiany. Wierzymy, że to co robimy jest słuszne, i że zmiany pozwolą nam być jeszcze lepszymi w 2007 roku. Będzie to czas ostrego współzawodnictwa na każdej płaszczyźnie. W takich warunkach mogą zaistnieć tylko najlepsi. I tacy właśnie zamierzamy być.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy