Reklama

Massa: 5 proc. niepewności

"Wsiadałem do samochodu zupełnie tak, jakby nic się wydarzyło, jakby nie było żadnego wypadku" - mówił Felipe Massa dziennikarzom, którzy przybyli do Fiorano, aby oglądać jego powrót na tor.

"To było ważne, aby pokazać ludziom, którzy ze mną współpracują, że nadal mogę być pożyteczny, że mogę wnieść wkład w przygotowanie nowego bolidu i przyszłorocznej walki o tytuł" - kontynuował Massa.

Po trzech dniach testów w gokarcie dzisiejsza próba pozwoliła nabrać Felipe większego zaufania do swoich możliwości. Będzie miała z pewnością wpływ na proces dochodzenia do zdrowia i pełni formy kierowcy.

"Wiedziałem, że wszystko jest w 95 proc. w porządku, dzisiejszy dzień pozwolił mi pozbyć się owych 5 proc. niepewności, nawet jeżeli ją miałem" - wyjaśniał kierowca.

Reklama

Zapytany o swój udział w GP Brazylii w charakterze "fana", Felipe Massa odparł: "Byłoby wspaniale wrócić na wyścig w Interlagos, gdzie zawsze wiodło mi się doskonale - dwukrotnie na tym torze wygrałem, trzy razem osiągałem pole position - ale będę szczęśliwy choćby kibicując swojemu zespołowi".

Zobacz film z powrotu Massy na tor

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy