Reklama

BMW kopie (zobacz video)

Zespoły Formuły 1 pracują intensywnie nad systemem o nazwie KERS (Kinetic Energy Recovery System). System ten od przyszłego sezonu będzie montowany w bolidach F1.

KERS odzyskuje energię cieplną i zamienia w elektryczną. Dzięki połączeniu silnika spalinowego z jednostką elektryczną i akumulatorami bolidy F1 będą mogły uzyskiwać większe prędkości.

Właśnie podczas testów tego urządzenia na szczęście niegroźnie porażony prądem został mechanik teamu BMW Sauber. Jak do tego doszło zobaczysz na filmie, który zamieszczamy poniżej...

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy