VW FS Store: używane auta od ręki i bez ryzyka

Zakup używanego samochodu, który w przyszłości nie będzie generował wysokich wydatków, zawsze był trudny. Obecnie sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana – z wielu powodów, a kluczowy pozostaje brak dostępności. Atrakcyjne ogłoszenia znikają z internetu równie szybko, jak się pojawiają. Z pomocą kupującym przychodzą jednak salony sprzedaży, takie jak Volkswagen Financial Services Store. Znajdziemy w nim auta ze sprawdzonym stanem technicznym, pewnym przebiegiem, a co najważniejsze – dostępne „od ręki”.

VW FS Store: zakup używanego samochodu nie musi być trudny

Mocno przerzedzony rynek wtóry oraz zawyżone ceny to dopiero początek trudności, z którymi muszą zmagać się osoby poszukujące samochodu używanego. Zwłaszcza te, które na co dzień nie pasjonują się motoryzacją. Ukryte wady mechaniczne, nieznana historia, skrywane naprawy powypadkowe, brak gwarancji - pułapek, w które łatwo wpaść, jest mnóstwo. Ryzyko, że kupimy samochód z problemami, jest więc spore, a droga do kolejnych wydatków - krótka. W salonach sprzedaży, takich jak Volkswagen Financial Services Store, sytuacja wygląda jednak zgoła inaczej.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

VW FS Store: dla każdego coś pewnego

Volkswagen Financial Services Store to salon samochodowy znajdujący się przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Znajdziemy w nim wszystkie marki Grupy Volkswagena, takie jak Volkswagen, Audi, Seat i Skoda. Niezależnie od interesującego nas modelu, łączy je jedno - to bezpieczny zakup.

Potwierdzony przebieg, pewne pochodzenie, udokumentowana historia serwisowa czy zweryfikowany stan techniczny to dopiero punkt wyjścia. Następnie wymienić należy dostępność "od ręki" za gotówkę lub wygodnym finansowaniu w kredycie bądź leasingu, pełen pakiet ubezpieczeń oraz przeglądów czy możliwość umówienia się na jazdę próbną i samodzielne przetestowanie wybranego modelu w warunkach drogowych.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

VW FS Store: profesjonalne podejście do klienta

Poszukiwanie używanego samochodu na własną rękę to zajęcie nie tylko ryzykowne, ale również czasochłonne. Auto, które wpadnie nam w oko, może być wystawione kilkadziesiąt lub nawet kilkaset kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Co więcej, nie mamy pewności, czy po przyjeździe wciąż będzie nas czekać. To także konieczność rozmów z ludźmi, które nie zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze.

W salonach sprzedaży wszystkie wspomniane niedogodności odpadają. Osoby odwiedzające stronę Volkswagen Financial Services Store mogą zarezerwować samochód online na 48 godzin. W salonie można liczyć na w pełni profesjonalne podejście - miłą obsługę i poradę eksperta, ale też pomoc w wyborze modelu w największym stopniu dostosowanego do potrzeb i oczekiwań. Najlepiej o tym świadczą opinie klientów w Google, którzy już skorzystali z oferty - średnia wystawianych przez nich ocen to 4,9/5.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

VW FS Store: zakup za gotówkę i nie tylko

Samochody używane do pięciu lat, certyfikat pojazdu dla każdego auta, możliwość sfinansowania floty kilku lub kilkunastu pojazdów - to kolejne zalety korzystania z usług salonów. Ale też regularnie pojawiające się atrakcyjne oferty zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Znajdziemy je w zakładce "Oferty promocyjne" i często wynoszą one od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Cyklicznie pojawiają się także "Oferty dnia". Warto dodać, iż istnieje sposobność zakupu za gotówkę bądź skorzystania z finansowania jak w abonamencie lub z opcji klasycznej, czyli płatności rozłożonej na kilka lat.

Z ofertą Volkswagen Financial Services Store można zapoznać się osobiście w salonie lub poprzez stronę internetową. Zawiera ona informacje o każdym modelu, zdjęcia, rzetelny certyfikat stanu pojazdu oraz szczegółowe warunki finansowania.

Ofertę Volkswagen Financial Services Store sprawdzisz tutaj

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy