Reklama

Mercedesy z Lorinser

Na targach w Lipsku firma Lorinser zaprezentowała pakiety do nowych mercedesów - modelu C-klase Coupe i T-klase (kombi). Tuner zaprezentował całkowicie zmienione sylwetki samochodów poprzez zastosowanie elementów stylizacyjnych. Przedni zderzak otrzymał efektowną nakładkę oraz halogeny. Podobnie z tylnym zderzakiem, który jest delikatniejszy niż przód. Cały pakiet odznacza się prostą i miękką linią o okrągłych kształtach co w połączeniu z bardzo sportowym charakterem modelu coupe robi piorunujące wrażenie.

Najciekawszym elementem są boczne nadproża z wlotami powietrza w każdym z końców. Miejsce wlotu wypełnione jest siatką. Nieco inaczej wygląda pakiet wersji kombi. Jego rodzinne przeznaczenie zaowocowało dokładkami o innych profilach wykończenia. Do obydwu modeli zaprojektowane nowe specjalne tłumiki o większej przepustowości a tym samym o niskim natężeniu hałasu.

Aluminiowe felgi z całego pakietu prezentują się bardzo okazale. Są to dwuczęściowe skręcane RS4 o rozmiarze 18 cali. Firma nie podaje cen ale możemy się domyśleć że są dosyć wysokie zważywszy, iż jest to segment samochodów luksusowych.

Reklama

Informacja pochodzi z miesięcznika AutoTuning, którego najnowszy numer znajduje się w sprzedaży.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pakiet | firma | Lorinser

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje