Reklama

Ulubione kombi Polaków

Kupując samochód z nadwoziem typu kombi Polacy najchętniej wybierają skodę octavię.

Od stycznia do lipca 2010 roku, model ten miał 16,07% udziału w rynku kombi i wyprzedził forda focusa (10,60%) i skodę fabia (9,67%). Do tych trzech modeli należy więc ponad 1/3 całego rynku samochodów kombi w Polsce.

Octavia combi dostępna jest w polskich salonach od 1998 roku. Od początku pojawienia się na rynku, zyskała uznanie wielu klientów. Jednak to w ostatnim okresie jej popularność wyraźnie wzrosła.

Na popyt wpłynął zapewne lifting połączony z wprowadzeniem nowych jednostek napędowych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że octavia combi w wersji 5-osobowej oferowana jest z homologacją ciężarową, czyli tzw. kratką, co umożliwia odliczenie podatku VAT od jej zakupu.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy