Reklama

TIPP podwyższa ceny

Spadające ostatnio ceny ropy naftowej na rynkach międzynarodowych doprowadziły do wzrostu podatków wliczonych w cenę paliw we Francji o około 6 centymów na litrze.

Spadające ostatnio ceny ropy naftowej na rynkach międzynarodowych doprowadziły do wzrostu podatków wliczonych w cenę paliw we Francji o około 6 centymów na litrze.

- Przyczyną podwyżki jest wprowadzony przez władze w ubiegłym roku podatek płynny TIPP, który ma łagodzić skutki dużego wzrostu cen ropy naftowej. TIPP maleje, gdy surowiec drożeje, rośnie zaś gdy ropa tanieje. - informuje Piotr Rudnicki z firmy BROG Bichniewicz & Rudnicki, analizującej polski rynek paliw.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ropa naftowa | W.E. | ceny ropy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy