Reklama

Sierra o północy...

W e-mailach prosicie nas, by przedstawiając pojazdy używane nie ograniczać się jedynie do samochodów droższych niż 10 tys. zł. Dla znacznej grupy osób także i ten próg cenowy jest nieosiągalny. Wielu z nas potrzebuje często naprawdę tanich czterech kółek, rokujących jeszcze nadzieję na kilkuletnią eksploatację. Nie można więc, zapominać o pojazdach z tzw. "drugiej ligi", które czasy swojej świetności, na ogół, maja już dawno za sobą.

Wkrótce opiszemy samochód, który przez wiele lat całkiem dobrze radził sobie na rynku. Obecnie dość mocno się postarzał, niemniej jednak dzięki niskim cenom wywoławczym możemy być pewni, że jego dni nie są jeszcze policzone.

Reklama

O fordzie sierra, bo o nim tu mowa będziesz mógł przeczytać już o północy z niedzieli na poniedziałek.

A poniżej linki do tekstów o innych samochodach używanych, które opisywaliśmy w naszym serwisie: audi 80, golf II, mercedes W124, daewoo lanos, nissan primera 1.6 16V, opel astra mk1, fiat seicento, skoda felicia, alfa 155, citroen xsantia, volvo 244, daewoo tico, renault thalia.

Chcesz dowiedzieć sie jakie są ceny aut używanych? Jeżeli tak to kliknij TUTAJ.

Aby poznać opinie właścicieli ich samochodów, dowiedzieć się co się psuje w ich pojazdach, jakich samochodów unikać, a jakie auto warto kupić wejdź na stronę poświęconą Motoocenom. To TUTAJ

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje