Reklama

Pierwsze zdjęcia nowego smarta!

Smart po raz pierwszy pozwolił publicznie obejrzeć niczym nieosłoniętą nową wersję modelu fortwo. Ale była to nietypowa prezentacja...

W miniony weekend, na zakończenie mistrzostw Niemiec w siatkówce plażowej, trzykrotny mistrz świata w rzeźbieniu z piasku - Rosjanin Paweł Zasanyok wraz ze swym zespołem - odtworzył nowego smarta fortwo w specjalnym piasku. W jego rzeźbie wyraźnie widać było nową, charakterystyczną "twarz" nowego smarta.

Tak zwane szpiegowskie zdjęcia następcy aktualnego smarta fortwo pojawiały się już w różnych mediach i na stronach internetowych - były to jednak zdjęcia samochodów silnie zamaskowanych. Do tej pory smart nie upublicznił żadnych oficjalnych informacji dotyczących wyglądu nowego fortwo.

Reklama

Nowy smart fortwo zostanie oficjalnie zaprezentowany na jesieni, a w salonach dealerów tej marki stanie na wiosnę przyszłego roku. Aktualny model odniósł spory sukces - sprzedano do tej pory ponad 750 000 sztuk fortwo - i choć w tym roku zwiększono jego produkcję, jest niemal nie do zdobycia.

Paweł Zasanyok, artysta tworzący w piasku, rozpoczął pracę nad rzeźbą smarta w specjalnym piasku już w poniedziałek, by zakończyć swe dzieło równo z finałowymi rozgrywkami w weekend. Trwałej rzeźbie nie zaszkodziły nawet deszcz i ostry bałtycki wiatr.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smart

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy